Wyniki konkursu plastycznego!

Po obradach Komisji Oceniającej mamy przyjemność ogłosić lauretów IV kujawsko-pomorskich podróży historycznych - konkursu plastycznego dla szkół Miasta Torunia i powiatu toruńskiego. Podsumowanie Konkursu, na które serdecznie zapraszamy, odbędzie się 5 listopada o godz. 10:00 w ruinach zamku!

I kategoria wiekowa - szkoła podstawowa klasy IV - VI

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Zuzanna Zielińska

Pożegnanie w różanym ogrodzie

Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu

Sylwia Adryjańczyk

II miejsce

Agata Swatko

Bitwa pod Grunwaldem - XVw.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II

Marzenna Ziółkowska

II miejsce

Laura Sadowska

Wiejska zagroda

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce

Jolanta Muzioł

III miejsce

Iga Boroń

Brama miejska w Toruniu

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu

Małgorzata Puciata-Mroczyńska

wyróżnienie

Patrycja Szafrańska

Toruńska starówka

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu

Małgorzata Puciata-Mroczyńska

wyróżnienie

Dobrusia Malinowska

Brama Starego Miasta

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu

Małgorzata Puciata-Mroczyńska

wyróżnienie

Joanna Siemianowska

Brama żeglarska

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu

Małgorzata Puciata-Mroczyńska

wyróżnienie

Józio Kopyciński

Powitanie króla

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu

Małgorzata Puciata-Mroczyńska

 

II kategoria wiekowa - szkoła podstawowa klasy VII - VIII

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

III miejsce

Ola Blachowska

Rycerz Władysława Łokietka

Szkoła Podstawowa w Łubiance

Jolanta Młodzianowska

III miejsce

Dominika Sztonyk

Średniowieczny skryba

Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu

Agnieszka Zawal

III miejsce

Tomasz Szczygieł

Kazimierz Wielki

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II

Marzenna Ziółkowska

 

III kategoria wiekowa - liceum

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Bartłomiej Ziółkowski

II pokój toruński

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształce w Toruniu

Krzysztof Bartoszyński

III miejsce

Marcelina Jędrych

Nocna odsłona średniowiecznej kontrkatedry pw. św. Trójcy w Chełmży

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży

Zofia Wojtalik

wyróżnienie

Roksana Żabicka

Średniowieczny rycerz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży

Zofia Wojtalik

wyróżnienie

Magdalena Pleskot

Zamek w Golubiu-Dobrzyniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży

Zofia Wojtalik

 

IVkpph 2018www

JoomSpirit