„I kujawsko – pomorskie podróże historyczne – wiek X-XV. Konkurs plastyczny dla szkół miasta Torunia i powiatu toruńskiego” - wyniki.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość przyznania nagród i otwarcia wystawy pokonkursowej w czwartek 29 X 2015r. o godz. 10:00 (do godz. 11:00 wstęp wolny dla wszystkich).

 

Lista nagrodzonych prac w rozwinięciu.

 

 

I kategoria wiekowa - szkoła podstawowa (10-13 lat)

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Laura Lisiecka

Średniowieczna bitwa

Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu

Ewa Grudzińska

II miejsce

Wit Fornalik

Średniowieczna ulica

Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu

Ewa Grudzińska

III miejsce

Bartosz Wiwatowski

Pojedynek z Krzyżakiem

Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu

Elżbieta Nowak-Wrzecionkowska

wyróżnienie

Natalia Rogozińska

Dwór Bractwa św. Jerzego w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

Irena Szczurko

wyróżnienie

Wiktor Mandra

W krzyżackim zamku w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu

Ewa Grudzińska

 

II kategoria wiekowa - gimnazjum (13-16 lat)

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Zuzanna Balewska

Kościół św. Mikołaja w Toruniu

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Izabela Chmielewska

II miejsce

Agnieszka Fornalik

Bez tytułu

Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu

Violetta Klugowska

III miejsce

Wiktoria Koperska

Krzywa Wieża w Toruniu

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Jacek Zywert

wyróżnienie

Karolina Ottke

Brama Mostowa w Toruniu

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Jacek Zywert

wyróżnienie

Jakub Ługiewicz

Konny rycerz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Jacek Zywert

wyróżnienie

Natalia Jasińska

Brama Mostowa Torunia

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Izabela Chmielewska

 

III kategoria wiekowa - liceum (16-19 lat)

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Wiktoria Jankowska

Wieża ratuszowa

Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Toruniu

Sabina Kwiatkowska

wyróżnienie

Oliwia Stanczewska

Mennica w Toruniu założona przez Krzyżaków (ul. Mostowa) działająca w latach 1237-1535

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Alicja Antonowicz

wyróżnienie

Sandra Ostrowska

Bolesław Śmiały

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Alicja Antonowicz

 

Wyróżnienie specjalne Komisji Oceniającej – dla najmłodszego uczestnika

Nagroda

Imię i nazwisko autora

Tytuł pracy

Szkoła

Opiekun

wyróżnienie

Roksana Ruszkowska

Produkcja pierników przez mistrza Macieja

Oratorium w Toruniu

Katarzyna Graczyk

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz szkołom za nadesłanie prac, które wzięły udział w konkursie!

JoomSpirit